Córka Kristen Bell może okazać się naszym wybawicielem w czasach COVID-19!

653
- Advertisement -

Doskonale znana z użyczenia swojego głosu Księżniczce Annie w bajce Kraina Lodu, Kristen Bell, jest także matką dwójki uroczych dziewczynek. Oznacza to, że obecnie, gdy większość szkół i przedszkoli zamknięto, również i ta celebrytka musiała wypracować sobie efektywne sposoby zachęcania swoich dzieci do samodzielnej nauki w domu. Nie było to łatwe, bo jej młodsza, zaledwie pięcioletnia córka wybrała sobie na swojego konika tak trudny przedmiot jak biochemię!

Nie trzeba dodawać, że wybór Delty mocno zaskoczył jej mamę. Kristen Pocztaanowiła więc podzielić się tą rewelacją ze światem przez swój profil na Instagramie. Przejdź na kolejną stronę, aby dowiedzieć się, co ten mały naukowiec odkrył na temat walki z pandemią!

Advertisement

Dumna mama podzieliła się tym śmiesznym zdjęciem swojej córki, wspominając, jak szczęśliwa była Delta, kiedy dokonała odkrycia. Obraz musiał zostać ocenzurowany, aby chronić naukowy wizerunek młodej damy, ale mimo to, fotka jest wręcz przesłodka. Delta najwyraźniej mocno zainspirowała się trwającą sytuacją nie wychodzenia na dwór i jej celem stało się wynalezienie szczepionki przeciwko koronawirusowi! Chociaż skuteczność “leku” nie została jeszcze przetestowana, jesteśmy pewni, że wysiłki dziewczynki wywołają uśmiech na twarzy niejednej osoby.

Prawdopodobnie dziewczynkę zmotywowała do prac badawczych również kwarantanna jej ojca, Daxa Sheparda, który z uwagi na swoje liczne podróże musiał pozostać w izolacji również od reszty rodziny. Zapewne Delta ogromnie chciała zobaczyć go ponownie!

Osobą, która wymyśliła, żeby ojciec pozostawał w odosobnieniu była sama Kristen Bell – stwierdziła, że tak będzie bezpieczniej dla całej rodziny. Nie spodziewała się jednak, że rozłąka tak bardzo dotknie zarówno ją, jak i ich córki. Zaczęły tęsknić tak bardzo, że nawet przygotowały dla niego improwizowaną serenadę do jednej z piosenek z musicalu Dear Evan Hansen!

Kwarantanna może być do zniesienia, gdy pomagają Ci w niej tak kochający i zabawni domownicy, nie sądzisz? Jeżeli sprawiło Ci przyjemność czytanie tego artykułu, udostępnij go wśród znajomych!

Advertisement