Ta szczęśliwa dziewczyna zaniemówiła, gdy ujrzała niesamowity prezent od swojego chłopaka

10446
- Advertisement -

Co mogło być tym zaskakującym pomysłem na prezent, na który wpadł chłopak Clary, Brandon?

Zakochana para, Clara i Brandon, są razem od wielu, wielu lat. Są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi i partnerami w życiu, pomimo różnic, które ich dzielą. Clara bardzo interesuje się modą i uwielbia stroić się na różne okazje, podczas gdy Brandon jest bardziej wyluzowany i mniej zainteresowany dbaniem o swój wygląd. Woli mieć brodę i długie włosy i nosić się bardziej swobodnie w porównaniu do swojej glamowej dziewczyny. Takie różnice często występują w nawet najlepiej dobranych związkach.

Nie trzeba więc dodawać, że akurat takiego prezentu Clara w ogóle się nie spodziewała po Brandonie!

Advertisement

Program TV

Para postanowiła spróbować szczęścia i dostać się do programu telewizyjnego z metamorfozami – amerykańskiego hitu, The Rachael Ray Show. Ich zgłoszenie przyjęto, ale z nich dwojga tylko Brandon wiedział, co naprawdę się wydarzy. Clara nie miała o niczym pojęcia! Jasne, spodziewała się transformacja swojego chłopaka, ale nigdy nie śmiała nawet marzyć o tak ogromnej zmianie i temu, co będzie tej zmianie towarzyszyć.

Niewiarygodna rewelacja

Zmiana wyglądu nie była jedyną niespodzianką, jaką Brandon przygotował miłości swojego życia. Będziesz zaskoczony, widząc jego nową fryzurę z przyciętymi włosami i garnitur w jakim wyjdzie na scenę. Clara bez słowa będzie go obserwować totalnie zaskoczona. Ale to jeszcze nie jest najważniejszy punkt programu! Choć Clara już wygląda na w pełni zachwyconą i szczęśliwą widokiem eleganckiego Brandona to to, co dzieje się potem, powoduje że z jej oczu zaczynają płynąć łzy wzruszenia.

Brandon naprawdę przemyślał w każdym calu każdy swój ruch – zobaczysz to sam, klikając na kolejną stronę i włączając film z naszymi bohaterami.

Jest zupełnie odmieniony i wygląda przystojnie jak nigdy!

Tym niemniej, musisz obejrzeć to video, żeby zobaczyć ostatni szczegół prezentu. Z pewnością rozczuli Cię gest Brandona.

Advertisement